Turnusy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej


 

Czas, który Cię uleczy

i rozpocznie pozytywne zmiany!

Dieta lecznicza dr nauk medycznych Ewy Dąbrowskiej, wzorowana na biblijnym poście Daniela, uruchamia w organizmie procesy samoleczenia, które skutkują wyraźną poprawą samopoczucia, zaś stosowana dłużej pozwala pozbyć się nawet poważnych dolegliwości. Dieta polega na jedzeniu niskokalorycznych produktów - wybranych warzyw i owoców.

Po kilku dniach organizm przechodzi na odżywianie wewnętrzne (endogenne) i zaczyna „wielkie porządki”, czyli usuwanie złogów, chorych komórek i toksyn. Opisanie tego zjawiska przyniosło w 2016 roku Nagrodę Nobla z dziedziny medycyny Japończykowi Yoshinori Ohsumi. Objaśnił on mechanizm autofagocytozy, gdy komórki, którym nie dostarcza się odpowiedniej dawki energii, pozyskują ją, żywiąc się swoimi uszkodzonymi i obumarłymi strukturami.Takie procesy występują właśnie podczas niskokalorycznego postu leczniczego dr Dąbrowskiej. Zaletą diety jest to, że nie limituje ilości posiłków, a dozwolone produkty dają możliwość przyrządzania smacznych i sycących dań z wykorzystaniem ziół i naturalnych przypraw.

Dieta dr Dąbrowskiej w Alhambrze to jedyna szansa połączenia odżywiania zgodnego z zasadami postu warzywno- owocowego z korzystaniem ze słynnych wód lądeckich. Kurort Lądek-Zdrój słynie na całym świecie z wód siarczkowo-fluorkowo-radonowych i radonowych. Występują one tu w niezwykłym stężeniu,  wspomagają własne siły organizmu i leczą wiele schorzeń skórnych, neurologicznych,  reumatologicznych oraz ortopedycznych.

Gallery

Zapisz się na newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close