Voucher 7 dni regenercji z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Voucher 7 dni regenercji z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Spraw swoim bliskim przyjemność i podaruj im to co najcenniejsze -zdrowie. Zorganizujemy wszystko dla Twoich gości, zaopiekujemy się nimi i spełnimy ich życzenia. Dieta lecznicza dr nauk medycznych Ewy Dąbrowskiej, wzorowana na biblijnym poście Daniela, uruchamia w organizmie procesy samoleczenia, które skutkują wyraźną poprawą samopoczucia, a stosowana dłużej pozwala pozbyć się nawet poważnych dolegliwości. Dieta polega na jedzeniu niskokalorycznych produktów - wybranych warzyw i owoców. Po kilku dniach organizm przechodzi na odżywianie wewnętrzne (endogenne) i zaczyna „wielkie porządki”, czyli usuwanie złogów, chorych komórek i toksyn. Opisanie tego zjawiska przyniosło w 2016 roku Nagrodę Nobla z dziedziny medycyny Japończykowi Yoshinori Ohsumi. Opisał on mechanizm autofagocytozy, gdy komórki, którym nie dostarcza się odpowiedniej dawki energii, pozyskują ją, żywiąc się swoimi uszkodzonymi i obumarłymi strukturami. Takie procesy występują również podczas niskokalorycznego postu leczniczego. Zaletą tej diety jest fakt, że nie limituje ilości posiłków, a dozwolone produkty dają możliwość przyrządzania smacznych i sycących dań z wykorzystaniem ziół i naturalnych przypraw. To prawdziwa bomba witaminowa i mikroelementowa!

Alhambra jest ośrodkiem certyfikowanym i otrzymała licencje Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej na oferowanie usług opartych na diecie dr Ewy Dąbrowskiej.

Voucher może być zrealizowany w okresie 6 miesięcy od daty zakupu, poza długimi weekendami oraz świętami. W przypadku nieskorzystania z usług hotelu do czasu jego ważności, voucher uważa się za wykorzystany. Voucher nie ma wartości pieniężnej i nie podlega wymianie na gotówkę oraz zwrotom.

Voucher obejmuje:

Ø  6 noclegów  w komfortowo urządzonych pokojach,

Ø  całodzienne, smaczne wyżywienie zgodne z zasadami diety leczniczej,

Ø  stale dostępny bufet dozwolonych napojów,

Ø  codzienna dawka aktywności fizycznej (poranny rozruch, wycieczki po najbliższej okolicy, basen sportowy i termalny)

Ø  kwalifikacja lekarska do zabiegów,

Ø  udział w prelekcjach na temat diety  i zasad zachowania zdrowia,

Ø  w trakcie  pobytu (na osobę) :

  • wstępne badanie z zaordynowaniem zabiegów ,
  • 6  zabiegów leczniczych według wskazań lekarza (wykonywane w bazie leczniczej Uzdrowiska Lądek Zdrój),
  • 2  wejścia na basen kryty 25 metrowy,
  • wejście na basen termalny w Zdroju Wojciech,
  •  6  seansów w strefie tężni solankowej (w Hotelu),

Zapisz się na newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close