Zdrowie & spa

strefa zdrowia w Spa

Alhambra zaprasza do kameralnego hotelowego SPA i szczegolnie poleca nasze gabinety masażu i kosmetyczne.

MASSADA The Natural Therapy to hiszpańska, w pełni naturalna marka kosmetyczna, która słynie z niezwykłych zabiegów wykorzystujących olejki eteryczne.  Rytuały MASSADA odprężają umysł, poprawiają cerę, rewitalizują  i przywracają naturalną równowagę, która jest kluczem do osiągnięcia piękna i dobrego samopoczucia. 
MASSADA SPA w ALHAMBRZE to magiczne miejsce, w którym tradycja spotyka się z innowacją, a wewnętrzna harmonia tworzy zewnętrzne piękno.

Zapraszmy również do jedynej w Kotlinie Kłodzkiej tężni  solankowej, w której mgła solna z naturalnej solanki wydobywnej od 124 lat w Uzdrowisku Zabłocie pozwala na skorzystanie z dobroczynnych inhalacji , których godzinny seans w tężni dostarcza organizmowi tyle samo jodu co trzy dni plażowania. Połączone z senasem w suchej saunie fińskiej doskonale regenrują i uodparniają organizm.

Naprzeciw Alhambry znajduje się nowoczesny basen  23. Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego wraz z centrum zdrowia i regeneracji.  W odległości niespełna 100 metrów od hotelu  położony jest główny budynek uzdrowiska Lądek-Długopole SA - Wojciech Zdrój z neobarokowym basenem  z wodą termalną oraz bogatą ofertą zabiegów sanatoryjnych. Nasze hotelowe  SPA  oraz te dwa centra przyrodolecznicze, rehabilitacyjne i uzdrowiskowe w Lądku-Zdroju oddajemy do dyspozycji gości  ALHAMBRY. Obsługa recepcji zajmie się dla Państwa rezerwacją wybranych zabiegów prozdrowotnych. Jeśli chcą Państwo mieszkać w kameralnym, luksusowym hotelu i jednocześnie mieć dostęp do bazy sanatoryjnej najstarszego polskiego uzdrowiska – zapraszamy do ALHAMBRY.

 

 

Galeria

Zapisz się na newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij